Badminton

Jak rezervovat ?

Kurt na badminton je potřeba rezervovat.

Jelikož máme k dispozici pouze jeden badmintonový kurt, je zapotřebí si ho zarezevovat. Doporučujeme rezervace přes online-rezerační systém (online-rezervační systém), kde rovnou vidíte, které hodiny jsou volné. Rezervace je možné provádět i telefonicky (604 64 64 66, 224 267 556) či osobně na recepci R5.

Stálá rezervace

Pokud by jste k nám chtěli chodit hrát pravidelně, můžeme Vám nabídnout stálou rezeravci. Není nutné vlastnit permanenku a hodinu stále můžete rušit 24 hodin předem. Máte-li o tuto rezervaci zájem, zavolejte nám (604 64 64 66, 224 267 556) nebo se s námi domluvte osobně na recepci.

Rezervace přes online-rezeravční systém

Aby jste mohli rezervační systém používat, je potřeba se do něj zaregistrovat. Nevadí pokud u nás nemáte koupenou žádnou permanentku či k nám jdete poprvé. Zadáte zde pouze Vaše jméno, telefon a email.

Berte však prosím na vědomí, že
rezervaci můžete zrušit nejpozději 24 hodin předem.
Jestliže rezervaci zrušíte do tohoto limitu, nic se neděje. Pokud ovšem rezervaci do této doby nezrušíte či na ni nedorazíte, bude Vám účtován storno poplatek, který je v plné výši vstupného a Váš účet bude pozastaven do doby zaplacení storna.

Rezervace můžete zadávat až 14 dní dopředu. Pokud potřebujete rezeravci přesunout či ji zrušit po limitu, je potřeba nám zavolat (604 64 64 66, 224 267 556).

Pokud budete mít jakékoliv potíže s online-rezervačním sytémem - zapomenuté registrační údaje, máte účet pozastavený obsluhou (to jste k nám asi někdy zapomněli dorazit na rezervaci, ale také Vám možná pouze skončila platnost účtu) či si s něčím nevíte rady, nebojte se nám zavolat a my Vám rádi poradíme.

¨