Spinning

Jak rezervovat ?

Spinning je potřeba rezervovat.

Doporučujeme si lekce předem rezervovat, jelikož kapacita je omezena počtem spinnerů. Především v odpoledních hodinách jsou lekce často zaplněné a může se stát, že se na ně bez rezervace nemusíte dostat. Rezervace můžete provádět nejlépe přes
online-rezervační systém nebo případně telefonicky (604 64 64 66, 224 267 556) či osobně na recepci v R5.

Online rezervace

Aby jste mohli rezervační systém používat, je potřeba se do něj zaregistrovat. Nevadí pokud u nás nemáte koupenou žádnou permanentku či k nám jdete poprvé. Zadáte zde pouze Vaše jméno, telefon a email.

Berte však prosím na vědomí, že
rezervaci můžete zrušit nejpozději 6 hodin předem.
Jestliže rezervaci zrušíte do tohoto limitu, nic se neděje. Pokud ovšem rezervaci do této doby nezrušíte či na ni nedorazíte, bude Vám účtován storno poplatek, který je v plné výši vstupného a Váš účet bude do doby zaplacení pozastaven.

Pokud je již lekce zaplněná, můžete se stále přihlásit jako náhradník. Jestliže se pak někdo z lekce odhlásí, automaticky se posouváte v pořadí rezervací. O tom, že jste se dostali mezi platné rezervace Vám bude zaslán email.

Rezervace můžete zadávat až 7 dní dopředu a na jednu registraci můžete zadat až tři místa. Pokud chcete zarezervovat více míst nebo potřebujete rezeravci přesunout či ji zrušit po limitu, je potřeba nám zavolat (604 64 64 66, 224 267 556).

Pokud budete mít jakékoliv potíže s online-rezervačním sytémem - zapomenuté registrační údaje, máte účet pozastavený obsluhou (to jste k nám asi někdy zapomněli dorazit na rezervaci, ale také Vám možná pouze skončila platnost účtu) či si s něčím nevíte rady, nebojte se nám zavolat a my Vám rádi poradíme.

¨